O nás

O lesním klubu Rašovka

Průvodci

Všechny nás spojuje několik životních charakteristik jako původ a zázemí ve velké rodině, celoživotní zájem o vzdělávání v oblasti péče o předškolní děti v alternativních směrech a vlastní početná rodina.

Za chodem klubu stojí více kreativních lidí, kterým patří náš dík. Speciální dík patří našim rodinám a zvláště manželům, kteří nás podporují a podílejí se na budování našeho snu.

Další naše partnery naleznete na konci této stránky.

To jsme my

Gabriela Brožová- Zakladatelka

Mladá žena, která je matkou tří mladších dětí, studovala předškolní pedagogiku v Německu s praxí v Montessori směru. Její vášní je šití a péče o lamy. Je stále pozitivní, dobře naladěná a připravena vyjít rodinám vstříc. Ráda se vzdělává v nových směrech rozvoje dětí a tvoří naše útulné zázemí včetně kvalitních a přírodních hraček.

Rašovka je její srdcovou záležitostí.

Nikola Nováková

Nikola Nováková- Zakladatelka, seznámení s AJ

Je také matkou tří dětí (dvě z nich jsou již školní) a žije v Mníšku u Liberce. Studovala Early Childhood Education v Kanadě, kde také získala praxi v mnoha typech předškolních zařízení, žila jako Au Pair v USA. Nejbližší je jí směr Reggio Emilia, který vyzdvihuje přirozenou dětskou touhu po vědění a učení a dává dětem tolik potřebný čas. Její láskou jsou zvířata (má dvě border kolie), jejich ochrana a život v souladu s přírodou. Ve spolku je především organizační složkou a také dětem nabízí seznámení s Angličtinou.

Poděkování našim partnerům a podporovatelům:

Antonie & Emma s.r.o. – originální české dřevěné průlezky pro děti