Pro rodiče

Většinu našeho času trávíme ve volné přírodě na liberecké Rašovce. V několika případech, jako je například velice nepříznivé počasí, nebo únava po náročném dni, se uchylujeme do jurty. Obyčejně v ní připravujeme pokrmy a odpočíváme po obědě.

Jurta je původem mongolské kruhové obydlí stávající se z dřevěné konstrukce a je izolovaná plstí a plachtou. Naše jurta stojí na dřevěné podlaze, je vytápěná krbovými kamny a má průměr 6 metrů. Je velice útulná nejen pro děti.

Děti od tří let přijímáme po celý rok dle našich možností a kapacity. Přihlášku a Ceník naleznete níže. Provozní řád zašleme na požádání.

Seznámení s Angličtinou- děti jsou u nás přirozenou formou seznamovány s Anglickým jazykem (Průvodkyně Nikola Nováková- pobyt v USA, Anglii a Kanadě) v běžném režimu dle možností, které během dne vznikají.

Preferujeme však osobní setkání, kde si lépe řekneme, zda jsme navzájem vhodnou volbou.

Rádi vás poznáme!

CENÍK

Celodenní měsíční docházka ( 8.00- 16.30 hod )

4 dny v týdnu 6 000,- Kč / dítě/ měsíc

2 dny v týdnu 4 000,- Kč / dítě/ měsíc

Sleva pro sourozence 10%

Zřizovatelem Lesního klubu Rašovka je spolek, který funguje jako nezisková organizace a nepobírá jakékoli příspěvky od státu. Náklady na provoz jako platy průvodců, nájem a provozní výdaje jsou hrazeny z měsíčních příspěvků .

Ceny nezahrnují stravné.

Stravné dle individuální domluvy.

Věcný či finanční sponzorský dar uvítáme, samozřejmostí je poděkování na webu a darovací smlouva.

Jsme členy Asociace lesních mateřských školek www.lesnims.cz .

Prostředí lesního klubu